Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/jcljcljcl/domains/waszepieknewesele.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195  Bukiet ślubny dla Panny Młodej – jaki bukiet wybrać?

Bukiet ślubny dla Panny Młodej – jaki bukiet wybrać?

Bukiet ślubny stanowi bardzo ważny dodatek w dniu waszego ślubu. Powinien być on tak wyjątkowy jak Panna Młoda. Wybierając bukiet ślubny musicie wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników: pora roku, w której odbędzie się wasze wesele, nie zawsze są bowiem dostępne wszystkie rodzaje kwiatów. Ważne jest także dopasowanie bukietu ślubnego do motywu przewodniego całego wesela, ponieważ podobne kwiaty powinny także królować na stołach weselnych i w kościele podczas ceremonii ślubnej. Mamy dla was kilka propozycji pięknych bukietów ślubnych, które możecie dopasować do stylu waszego wesela.

1. Tradycyjne, eleganckie i zawsze piękne róże. Planujecie tradycyjny ślub? Klasyczne róże są stworzone właśnie dla was. Pomimo nowych trendów, róże to kwiaty, które zawsze będą modne i dodadzą uroku każdej uroczystości. Jeżeli stawiacie na elegancką klasykę, bukiet ślubny z róż to jest to czego szukacie.

źródło zdjęć:  zielonafabryka.pl

2. Bukiet ślubny w stylu rustykalnym. Jeżeli jesteście romantykami i wasz ślub będzie odzwierciedleniem tego klimatu, uroku całej uroczystość doda właśnie taki bukiet. Bukiet w stylu rustykalnym jest połączeniem rożnych kwiatów, często także wykorzystuje się kwiaty polne, takie jak lawenda, maki, słonecznik. Bukiet rustykalnej Panny Młodej  powinien być  delikatny, romantyczny z dużą ilością zieleni. Zobaczcie nasze propozycje.

źródło zdjęć:  zielonafabryka.pl

3.Tradycyjne bukiety ślubne z nutką nowoczesności. Oto kilka propozycji bukietów ślubnych dla Panny Młodej, której wesele odbędzie się w tradycyjnym stylu, jednak w oparciu o nowoczesne trendy. W tym roku bardzo modne jest łączenie rożnych kwiatów i tworzenie z nich pięknego bukietu ślubnego. W dalszym ciągu pojawiają się róże  ale obok nich bardzo duże znaczenie odgrywają peonie, przepiękne anemony oraz coraz częściej tulipany oraz sukulenty.

źródło zdjęć: zielonafabryka.pl