Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/jcljcljcl/domains/waszepieknewesele.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195  Krówki ślubne – trendy 2020

Krówki ślubne – trendy 2020

Wy też jesteście miłośnikami krówek i chcielibyście wykorzystać te słodkości na swoim weselu? Mamy dla Was kilka inspiracji, które pozwolą Wam wprowadzić nieco słodyczy na Wasze przyjęcie weselne. Krówki trafiają w gusta zarówno tych dużych jak i tych małych, możecie więc pokusić się o nie bez względu na to, czy na swoje wesele zapraszacie rodzinę z gromadką dzieci czy też samych dorosłych. Krówki weselne mogą urozmaicić Wasze wesele na kilka sposobów:

Krówki weselne jako podziękowanie gościom

Już od wielu lat, standardem na każdym weselu jest wręczanie małego upominku gościom weselnym w podziękowaniu za ich przybycie. Pomysłów jest oczywiście wiele - od magnesów z Waszym zdjęciem czy figurek gipsowych, które po weselu najprawdopodobniej wylądują na dnie szuflady, po bardziej słodkie upominki jak ostatnio modne makaroniki czy właśnie nasze ulubione krówki. Sprawdzą się one wyśmienicie, ponieważ możecie w pełni spersonalizować swoje weselne krówki opisując opakowanie Waszymi imionami oraz datą Waszego ślubu. Dodatkowo, możecie napisać także krótkie podziękowanie dla gości. Istnieje możliwość, aby opakowanie krówek dopasować do motywu Waszych zaproszeń ślubnych, dodatków weselnych oraz winietek, dzięki czemu będą spójne z Waszym motywem przewodnim wesela. Takie podziękowanie wywoła na pewno uśmiech na twarzach Waszych gości , co więcej, żaden z nich nie powstrzyma się przed spróbowaniem tej słodkości.


źródło zdjęć: cukrowki.pl

Krówki ślubne w charakterze winietek

Szukacie czegoś więcej niż standardowych winietek na stoły weselne? Stwórzcie winietki z udziałem krówek. Będą to jednocześnie nietuzinkowe winietki oraz słodkie upominki dla gości za przybycie na Wasze przyjęcie. Dzięki temu nie musicie martwić się o dodatkowe opakowanie dla ślubnych krówek. Zamówcie okrągłą winietkę na druciku oraz spersonalizowane krówki z tym samym wzorem, dzięki czemu będą stanowiły jedną całość. Bardzo łatwo uda się Wam umieścić drucik w krówce, dzięki czemu Wasze winietki nie będą potrzebowały dodatkowe podparcia.


źródło zdjęć: cukrowki.pl

Krówki jako candy bar na przyjęciu weselnym

Myślicie o "candy barze" na swoje wesele ale zastanawiacie się z czego miałby się składać. Pączki, żelki, lizaki, czekoladki - wszystko wygląda ładnie i kolorowo. A co powiecie na weselne krówki? Wyłożone w dużych, szklanych słojach będą piękną ozdobą Waszego słodkiego stołu. Jeśli motyw przewodni Waszego wesela to kwiaty, możecie wybrać opakowanie z wzorem kwiatowym lub roślinnym. Organizujecie eleganckie przyjęcie w stylu glam? Wybierzcie opakowanie ze złotem. Na opakowaniu możecie uwiecznić datę Waszego wesela lub tematyczne napisy, takie jak: "słodkiej zabawy" lub "baw się słodko".


źródło zdjęć: cukrowki.pl

Krówki weselne - nagroda w zabawie oczepinowej

Obecnie panuje moda na coraz krótsze oczepiny, bez ciągnących się często w nieskończoność konkursów dla gości, w których udział bierze zazwyczaj garstka z nich. Aby jednak podtrzymać tradycję oczepin, Pary Młode bardzo często decydują się na jedną lub dwie zabawy, które angażują jednocześnie większą liczbę gości. Dzięki temu goście się ze sobą integrują a same zabawy trwają krótko. Zazwyczaj nagrodą w konkursie była butelka weselnego trunku, trudno jednak znaleźć tu zastosowanie, w przypadku kiedy zabawy są grupowe i nie zawsze wyłaniamy konkretnego zwycięzcę. Co zrobić w takiej sytuacji? Warto mimo wszystko wręczyć gościom drobny upominek za udział w zabawie. Dobrym pomysłem są krówki weselne zapakowane w eleganckie satynowe woreczki. Dla Pary Młodej nie będzie to duża inwestycja, nawet jeśli w zabawie weźmie udział sporo osób, taki gest natomiast na pewno pozostawi po sobie słodki ślad.


źródło zdjęć: cukrowki.pl

Krówki ślubne w podziękowaniu za przybycie na ceremonię zaślubin

Zapewne na Waszej ceremonii ślubnej w kościele pojawi się grono osób, które pragną uczestniczyć w tej cudownej chwili, pomimo tego, że nie wezmą udziału w Waszym przyjęciu weselnym. Do tego grona zazwyczaj należą znajomi, dalsze kuzynostwo oraz sąsiedzi. Jako, że ich uczestnictwo kończy się złożeniem najlepszych życzeń po uroczystości zaślubin, warto obdarować ich drobnym upominkiem, upamiętniającym Wasz ślub. Spersonalizowane krówki ślubne, opakowane w eleganckie pudełeczka, sprawdzą się tutaj najlepiej. Będą słodkim podziękowaniem za wspólny udział w tak ważnym dla Was dniu.

Krówki ślubne sprawdzą się w różnych okolicznościach. Dzięki możliwości personalizacji opakowania, będą dodatkowo stanowiły pamiątkę uczestnictwa w Waszym przyjęciu weselnym. Bez względu na to, z jakiej formy skorzystacie, czy będą to słodkie winietki czy może podziękowanie dla gości, dopasujcie je kolorystycznie do motywu przewodniego wesela. Sprawi to, że będą nie tylko pyszną niespodzianką dla gości ale też ozdobą Waszych stołów.