Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/jcljcljcl/domains/waszepieknewesele.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195  Nowoczesne pomysły na oryginalną księgę gości

Nowoczesne pomysły na oryginalną księgę gości

Księga gości stanowi długowieczną pamiątkę z wesela dla Pary Młodej. Warto jest pomyśleć o formie księgi aby nie leżała zapomniana głęboko w szufladzie tylko służyła jako późniejsza ozdoba waszego salonu czy sypialni. Dzięki temu będziecie zawsze pamiętali kto towarzyszył wam w tym wyjątkowym dniu oraz czego wasi bliscy wam życzyli. Jeżeli chcecie zaskoczyć swoich gości czymś oryginalnym a przy okazji mieć niebanalną pamiątkę z waszego wesela, skorzystajcie z naszych inspiracji.

Obraz złożony z serc - pozwólcie waszym gościom stworzyć dla was niesamowity obraz złożony z małych serduszek. Dzięki personalizacji obrazu waszymi inicjałami oraz datą waszego ślubu będzie stanowił on piękną pamiątkę. Obraz ozdobią także podpisy oraz życzenia waszych gości uwiecznione na małych sercach. Śmiało możecie powiesić taki obraz u siebie w domu czy mieszkaniu. Będzie to niezwykła pamiątka na całe życie.

źródło zdjęć: aliexpress.com

Odcisk palca - jest to bardzo nowoczesny pomysł na księgę gości. Wasi goście na pewno będą mile zaskoczeni odciskając wam na pamiątkę swój palec. Dodatkowo może poprosić waszych najbliższych o złożenie podpisu przy odcisku palca. Końcowy efekt będzie zachwycający. Taki spersonalizowany obraz również może posłużyć wam jako późniejsza ozdoba salonu.

wspolny-odcisk-palca

 

źródło zdjęć: aliexpress.com

Drewniane puzzle - idealnie nadają się jako pamiątka rustykalnego wesela. Księga gości w formie drewnianej układanki jest bardzo oryginalnym pomysłem. Goście​ wpisują życzenia lub swoje imię na puzzlu i tworzą wspólnie ukladankę w formie​ serca, drzewka itp. Taką ukladankę możecie sobie obrobić w antyramę i powiesić na ścianie. Miłosne puzzle na pewno spodobają się waszym gościom i będą stanowiły miłą pamiątkę dla was.

źródło zdjęć: aliexpress.com

Drewniane pudełko z życzeniami - drewniana szkatułka z życzeniami gości weselnych może ozdobić waszą komodę. Będzie to na pewno pamiątka z wesela, która nie wyląduje w szufladzie. Postawcie na stoliku weselnym drewniane pudełko z wygrawerowaną datą waszego ślubu oraz waszymi inicjałami z prośbą o jego zapełnienie. Goście w trakcie wesela wypełnią je drewnianymi serduszkami z życzenimi na pamiątkę waszego ślubu.

źródło zdjęć: aliexpress.com

Fotoksięga - jeżeli na waszym weselu będzie gościła fotobudka możecie stworzyć fotoksiegę, która będzie stanowiła pamiątkę waszego ślubu. Goście do standardowych życzeń będą mogli dołączyć swoje zdjęcia zrobione na waszym weselu. Jest to pamiątka, do której z uwagi na fotografie, często się wraca. Dodatkowo możecie dzięki temu zobaczyć jak goście bawili się na waszym przyjęciu. Pamiątkową fotoksiegę możecie dopasować do waszych zaproszeń i dodatków ślubnych lub skorzystać z bardziej rustykalnego formy w obiciu wykonanym z drewna lub ze skóry.

źródło zdjęć: aliexpress.com