Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/jcljcljcl/domains/waszepieknewesele.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195 Zaproszenia ślubne – inspiracje i porady

Zaproszenia ślubne – inspiracje i porady

Zaproszenia ślubne są bardzo ważnym elementem waszej uroczystości. Zaproszenie stanowi wizytówkę waszego wesela, dlatego powinno ono odzwierciedlać jego styl oraz motyw kolorystyczny. Ten mały kartonik reprezentuje was jako Parę Młodą, dlatego ważne jest abyście wspólnie zdecydowali o jego wyglądzie. Bardzo często łącznie z zaproszeniami możecie zamówić także dodatki na wasze wesele:

 • winietki
 • zawieszki na butelki
 • menu
 • numerki na stoły
 • plan stołów
 • księgę gości

W zależności od stylu waszego wesela mam dla was kilka cudownych inspiracji, które mam nadzieję, że pomogą wam dobrać zaproszenia do motywu przewodniego waszej uroczystości.

Zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym - kolorowe a zarazem subtelne i romantyczne. Idealne na wiosenny ślub i nie tylko. Jeżeli na waszych stołach weselnych zagoszczą peonie, anemony lub inne żywe kwiaty wybierzcie zaproszenia właśnie z takim motywem.

źródło zdjęć: decoratoria.pl

Zaproszenia rustykalne - co za tym idzie bardzo naturalne i sielskie. Idealnie zgrają się z rustykalną Panną Młodą w zwiewnej sukni i wiankiem we włosach oraz z kolorową muchą Pana Młodego. Jeżeli taki będzie motyw Waszego wesela, ten typ zaproszeń jest stworzony dla was.

źródło zdjęć: decoratoria.pl

Zaproszenia klasyczne - dla wszystkich, którzy pomimo nowych trendów kochają elegancję i tradycję. Proste a zarazem bardzo szykowne zaproszenia. Idealne dla wytwornego przyjęcia weselnego skąpanego w bieli czy srebrze.

źródło zdjęć: decoratoria.pl

Zaproszenia eko - w zgodzie z Matką Naturą. Nowy, coraz bardziej popularny trend dbania o środowisko zawitał także na polskich weselach. Jeżeli oboje na co dzień dbacie o ekologię, może wybór takich zaproszeń zapoczątkuje przywiązywanie większej wagi do środowiska także wśród waszych gości. Oprócz tego, że są eko, są również bardzo piękne.

źródło zdjęć: decoratoria.pl

Zaproszenia z motywem akwareli - bardzo nowoczesne, oryginalne i kolorowe. Jeżeli takie właśnie będzie wasze przyjęcie weselne z mnóstwem kolorowych kwiatów i dodatków, zaproszenia te będą idealną wizytówką tej uroczystości.

źródło zdjęć: decoratoria.pl

Zaproszenia ze zdjęciem przyszłej Pary Młodej - zaproszenie z waszym zdjęciem jest bardzo dobrym pomysłem aby podkreślić wydarzenie, jakim jest wasz ślub. Dodatkowo może stanowić ono także pamiątkę dla waszych gości.

źródło zdjęć: decoratoria.pl

 

Kilka porad dotyczących wyboru zaproszeń:

 • Jeżeli podoba wam się kilka wzorów i nie jesteście przekonani, które zaproszenia wybrać, warto jest zapytać o możliwość przesłania kilku próbek wybranych zaproszeń. Dzięki temu sprawdzicie na żywo ich wykonanie oraz możliwość wyboru papieru czy wstążki.
 • Przed zakupem dowiedzcie się czy jest możliwość spersonalizowania zaproszenia  i wyboru wierszyków.
 • Kiedy dokonacie właściwego wyboru zapytajcie także o możliwość dokupienia dodatków z wybranego motywu. Być może na wasze życzenie pracownia będzie mogła przygotować dodatki w wybranym przez was kolorze.
 • Warto jest pomyśleć także o zawiadomieniach. Jeżeli chcielibyście poinformować swoich znajomych lub sąsiadów o ceremonii zaślubin, miłym gestem będzie wręczenie im takiego zawiadomienia.
 • Zamówcie kilka zapasowych sztuk zaproszeń do samodzielnego wypisania, w razie gdybyście przez przypadek pominęli kogoś na waszej liście gości lub chcieli dodatkowo zaprosić kogoś z pracy lub znajomych.
 • Wysyłając listę gości oraz wszystkie dane do zaproszenia, sprawdźcie wspólnie kilka razy czy na liście nie ma żadnych błędów lub literówek. Będziecie wtedy mieli pewność, że wasze zaproszenia będą idealne.
 • Zamówcie zaproszenia z odpowiednim wyprzedzeniem, aby pracownia zdążyła je starannie przygotować a wy jako przyszła Para Młoda rozdać gościom we właściwym czasie.