Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/jcljcljcl/domains/waszepieknewesele.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195  O nas | Wasze Piękne Wesele ❤

O nas

Witajcie na moim blogu ślubnym. Podobnie jak wy przygotowuję się do tego najpiękniejszego dnia w życiu. Jako przyszła Panna Młoda zmierzyłam się już z częścią przygotowań do wesela, kilka etapów jeszcze w dalszym ciągu przede mną.

Rozpoczynając planowanie wesela wydawało mi się, że idealna sala weselna, wymarzona suknia ślubna, orkiestra czy fotograf wystarczy. Po drodze okazało się, że jest bardzo dużo spraw do załatwienia oraz szczegółów do dopracowania aby dzień ślubu był idealny i niezapomniany.

Organizacja wesela przynosi mi ogromną przyjemność, mam nadzieję, że również jako przyszła Para Młoda macie takie pozytywne odczucia. Aby ułatwić wam zaplanowanie tej cudownej ceremonii, przygotowałam dla was porady oraz inspiracje, które będę uzupełniać na bieżąco.

Mam nadzieję, że przygotowany przeze mnie plan organizacji wesela pomoże wam zaplanować tą uroczystość a wasze wesele będzie piękne. Pamiętajcie, że to wy tego dnia jesteście najważniejsi.